Descrizione

Replica Sniper gas MK1 ASG este o replica fabricata ca o adaptare a pistolului Ruger Mk1. Aceasta replica exista exclusiv pentru domeniul airsoft.
Replica sniper gas MK1 ASG este fabricata din metal+ABS cu un design ultra usor care faciliteaza transportul si manevrarea.
Foloseste un sistem de propulsie pe baza de Green Gas.
In plus este prevazuta cu sina RIS cu o lungime de 90 mm, pe care pot fi montate diferite dispozitive optice.
Patul, ulucul si manerul sunt fabricate din ABS foarte rezistent, restul componentelor sunt metalice: teava interna/externa, tragaci, RIS.

Pachetul contine: replica, incarcator, cheie imbus, bile test si manual de utilizare.

Specifiche tecniche

/ Generale
SKU 6984
Piattaforma Altro
Produttore / Marca ASG
Velocità muzzle (m/s 0,20g +/- 10%) 140
Velocità muzzle (FPS 0.20g +/- 10%) 460
BBs Consigliato 0.25-0.30 g
Peso (g) 1230
Hop-Up Regolabile
Propulsione Green Gas
Rinculo No
Materiale ABS + Metallo
Calibro (mm) 6.08
Capacità caricatore 17
Caricatore compatibile 6972
Lunghezza 845 mm
Modalità di funzionamento Semiautomatica
Canna interna 410 mm
Numero di serie univoco

Recensioni

2.5
star star star star
2 Recensioni
50% dei clienti
consiglia questo prodotto
5
0
4
1
3
0
2
0
1
1
(non verrà pubblicato)
Il tuo voto
star star star star star
Si prega di digitare le lettere e i numeri qui sotto
Ordina per: Valutazione Più recenti Utilità
Grazie per il tuo voto!
M
Verified Buyer 17 gen 2025

foarte dezamagit

s-a stricat dupa a doua zi; compontele interne de proasta calitate, foarte dezamagit de replica, aveam incredere in ea:(
Caricamento...
Questa recensione ti è stata utile?
Aggiungi commento
Si prega di digitare le lettere e i numeri qui sotto
Annulla
A
Verified Buyer 25 mag 2022
I recommend this product

O replica de distractie

O replica amuzanta , care chiar daca nu isi gaseste un uz concret in cadrul jocurilor de airsoft , contine foarte mult ”fun factor” . Are putere , poate chiar putin cam multa , ii lipseste in schimb acuratetea atat din cauza sistemului de alimentare cat si a sistemului de hop-up . In schimb , pentru uz de amuzament si tras la tinta fara vreo presiune , este o replica excelenta , atat datorita fiabilitatii deosebite cat si datorita faptului ca este o replica de economie , consumand putin gaz . Recomand reglarea sistemului de hop-up cu grija , coborarea acestuia prea mult poate distruge guma .
Caricamento...
Questa recensione ti è stata utile?
Aggiungi commento
Si prega di digitare le lettere e i numeri qui sotto
Annulla

Domande sul prodotto

Accedi Hai una domanda su questo prodotto? Accedi per porla e ricevere una risposta dal nostro team o da altri clienti.
Q
Salut ! Vreau va rog sa imi spuna cineva unde se gaseste reglajul pentru hop up pentru ca nu il gasesc, multumesc
Domanda di: alex moise il 5 dic 2024, 09:47
A
Bună ziua,

La acest model, hop-up-ul se află sub șina RIS. Pe șină veți observa un orificiu prin care se poate regla hop-up-ul.
Pentru ajustare, utilizați cheia imbus inclusă în pachet. Strângerea reglează bila să urce, iar desfacerea o ajustează să coboare.
Risposta di: Service Oqtagon (Admin) il 5 dic 2024, 14:02
Q
Bună, un încărcător pe co2 comptibil este de vânzare?!
Domanda di: Paul Coptil il 6 nov 2024, 10:14
A
Buna ziua,

Nu este, din cate stim noi.
Risposta di: Service Oqtagon (Admin) il 6 nov 2024, 17:28
Q
Bună, un gaz campatibil cu încărcătorul de la acesta replica?!
Și sa fie funcțional și la temperaturi scăzute.!
Domanda di: Paul Coptil il 6 nov 2024, 14:22
A
Buna ziua,

Recomandam produsul cu codul 6315.
Risposta di: Service Oqtagon (Admin) il 6 nov 2024, 17:26
107,93 €
tbi bank loading
please wait
tbi bank loading
please wait